مقالات

جذاب ترین پارچه ها برای شومیز پاییزه

شومیز پاییزه-ziyalabel

برای دوخت و خرید شومیز پاییزه پارچه های فراوانی موجوده که شاید برای انتخاب کردن یه مقداری سخت باشه که کدوم پارچه بهتره.

انواع جدیدترین شومیز های پاییزه:

به سرعت میریم برای معرفی پارچه های شومیز که البته هرنوع شومیزی مثل شومیز پاییزه مجلسی هم میشه باهاشون دوخت.

پارچه کرپ حریر یکی از بهترین هاست.این نوع از پارچه راحت و سبک است.معمولا دارای آستر هستن و خب مدل های شومیز جدید ازاین مدل فراوان موجوده.

شومیز پاییزه کرپ حریر-ziyalabel

شومیز پاییزه گاباردین:همونطور که از اسمش پیداست اسم پارچه گاباردین هست.این مدل سخت چروک میشه به دلیل اینکه خود پارچه بافت های مورب زیادی داره.دوام و مقاومت الیافش خیلی بالاست.

پارچه حریر:برای دوخت مدل های شومیز زنانه ازاین پارچه خیلی استفاده میشه.در دوخت شومیز مجلسی پاییزه هم بسیار کاربرد داره.

شومیز پاییزه حریر-ziyalabel

خب شاید شما بخواین که شومیز های خانگی داشته باشید. پارچه تریکو برای این کار مناسبه.میتونید خرید شومیز پاییزه رو برای راحتی در خانه و… ازاین پارچه داشته باشید.

مدل بعدی پارچه پوپلین هست.این مدل درعین لطافت انسجام بالایی داره.البته اینم بگم که این مدل پارچه معمولا بدنما هم هست.برای دوخت مدل های جدید شومیز زنانه ازاین پارچ استفاده می شه.

شومیز پاییزه پوپلین-ziyalabel

پارچه فلانل مناسب برای فصل های سرد سال مخصوصا پاییز.برای دوخت انواع شومیز های مجلسی یا شومیز پاییزه مجلسی ازش استفاده میشه.

شومیز پاییزه کشمیر که فک میکنم بیشتر بانوان با این جنس آشنایی داشته باشن.پارچه بسیار گرمی ست وبرای پاییز خیلی خیلی مناسب.شومیز پاییزه جدید هم ازاین پارچه در بازار بسیار موجوده.

شومیز پاییزه کشمیر-ziyalabel

شاید این مدلی که معرفی می کنم که اسمش سوزنی هست سطح خشکی داشته باشه اما احساس سنگینی نمی کنید وبرای پاییز عالیه.

معمولا مشکلی که شومیز های زنانه داره اینکه زود آب میره.پارچه لنین این مشکل رونداره .اما معمولا در فصل سرد ازش استفاده نمیشه و در هواهای گرم ازش استفاده می کنن.

شومیز پاییزه لنین-ziyalabel

پارچه بعدی پارچه جین هست.خب استفاده های خیلی زیادی داره.بافت ضخیمی داره و اصلا بدن نما نیست.مناسب برای فصول سرد سال.

شومیز پاییزه جین-ziyalabel

شومیز آکسفورد مقداری از شومیز سوزنی نازک تر هست اما بافت یک دستی رو به شما میده.

ازهمه این مدل ها برای دوخت شومیز پاییزه جدید استفاده میشه.هرکدوم کاربردی داره که شما بنا به استفاده خودتون میتونید خرید کنید.میتونید برای انتخاب شومیز پاییزه از برند ضیالیبل هم استفاده کنید.

خب حالا که انوع پارچه های پاییزه رو شناختیم ، باید بدونیم که چه رنگی بخریم که برای فصل پاییز مناسب باشه.یا اینکه با چی ست کنیم.

چه رنگ هایی برای فصل پاییز مناسبن؟

به طور کامل بهترین رنگ هایی رو که بیشترین استفاده رو دارن رو من به شما میگم تا انتخاب راحت تری داشته باشین.

در فصل پاییز معمولا از رنگ های گرم استفاده میشه.حالا چون رنگ فصل زرد و یا نارنجی است ازاین دورنگ در ست ها خیلی استفاده میشه.شماهم میتونید این رنگ هارو برای خرید شومیز پاییزه استفاده کنین.

خب شاید همه افراد نتونن که رنگ های روشن بپوشن یا اینکه سلیقشون نیست.خب رنگ سبز زیتونی یکی دیگه از رنگ های شیک شومیز پاییزه هست.شومیز پاییزه زیتونی رو میتونید با کیف و کفش به رنگ سفید بپوشید و یک استایل شیک رو تجربه کنید.

شومیز پاییزه زیتونی-ziyalabel

تعریف های زیادی از رنگ های زرد و طلایی در فصل پاییز به گوش میرسه.حتی میگن برای رفع افسردگی هم موثره.یا برای مشکلات عصبی و یا مشکلات روده رنگ زرد بپوشید.ررنگ طلایی هم یک رنگ روشن و شاده که در فصل پاییز زیاد استفاده می شه.

رنگ قرمز یک استایل هیجانی رو برای ایجاد میکنه.این رنگ گفته میشه خواص درمانی هم داره. به طور مثال رنگ قرمز به منطق گرایی طرف اساره میکنه و باعث خلاقیت و شادی هم میشه.شجاعت و اعتماد به نفس از خواص این رنگه.تنظیم گردش خون هم یکی دیگه از ویژگی های رنگ قرمزه.خب میتونید این رنگ رو با بوت های چرمی یا کیف چرمی استفاده کنید.

رنگ هایی مثل خاکی ، شتری و کرم میتونن استایل فوقالعاده شیکی برای شما درست کنن.این رنگ ها خاصیت این رو دارن که هم با رنگ های هم خانواده خود و رنگ های متضاد ترکیب خوبی رو برای شومیز پاییزه ایجاد کنن.

شومیز پاییزه کرم-ziyalabel

خب همونطور که اول رنگ ها گفتم رنگ نارنجی رنگی پراستفاده برای استایل های پاییزه است.حالا میتونید هم در مدل جدید شومیز پاییزه ازش استفاده کنید یا هر لباس دیگه.این رنگ نشانه آرامش در افراد هست.گفته میشه رنگ نارنجی میل به زندگی رو درافراد زیاد میکنه حتی عملکرد ریه هاروهم تقویت میکنه.تا حالا بهش فکر نکرده بودین نه؟

بیشتر بانوان از رنگ صورتی خوششون میاد.در فصل پاییز هم میتونید از این رنگ استفاده کنید.این رنگ حس لطافت زنانه را درشما بیشتر می کند.همینطور نشانه سخاوت در شما می باشد.میتونید رنگ صورتی رو با رنگ های گرم ست کنید.حتی با رنگ های سرد هم قابل ست کردن هست.

خب میریم سراغ رنگ سبز.رنگ سبز یکی اط رنگ های متضاد در فصل پاییز است.شومیز رنگ سبز یکی از گزینه های خوب فصل پاییزه.شومیز پاییزه به رنگ سبز نشانه امنیت و مقاومت ویا ثبات در افراد است.استفاده از رنگ سبز مشکلات شمارا در زمان خواب ازبین میبره.نکته جالب درمورد رنگ سبز اینکه به ترمیم بافت های عضلانی هم کمک میکنه.ازاین رنگ هم میتونید در استایل های شومیز پاییزه استفاده کنید.از رنگ های روشن مثل سفید هم میتونید با رنگ سبز بپوشید.

چند نکته درباره هماهنگی رنگ استایل با رنگ پوست:

خب درواقع اگر میخوایم که استایل شیکی داشته باشیم ، باید رنگ پوستمون رو هم در نظر بگیریم.برای خرید شومیز پاییزه همونطور که خواندین انتخاب های زیادی دارین.اما توصیه میشه برای استایلتون رنگ پوستتون روهم در نطر بگیرید.

رنگ پوست روشن در استایل پاییزه:

برای شومیز پاییزه جدید اگر رنگ پوست شما سرد و یا روشن هست باید از رنگ های قرمز یاغوتی و یا سبز زمردی استفاده کنید.رنگ های بنفش و قرمز روشن ، آبی روشن و صورتی هم فوق العاده هستن برای پوست های روشن.پس  برای پوست های روشن ازاین رنگ ها استفاده کنید.

رنگ پوست تیره و یا گرم دراستایل پاییزه:

خب برای مدل شومیز زنانه شما ، اگر رنگ پوست گرم و تیره ای دارید باید از رنگ های زیتونی ، هلویی ، ارغوانی و حتی بنفش و قرمز هم میتونید استفاده کنید.رنگ های زرد ، نارنجی ، طلایی و کهربایی هم از این دسته رنگ هایی هستن که در فصل پاییز برای پوست های تیره استفاده میشه.

متناسب با شغلتون استایل پاییزه ایجاد کنید:

متناسب با شغلی که دارید میتونید استایل پاییزه بزنید.چون مقاله درباره شومیز پاییزه هست ، باید درنطر بگیرید که میتونید شومیز پاییزه در محل کار بپوشید یا خیر.محل کار میتونه انتخاب شمارو تحت تاثیر بزاره.اگر انتخاب شما برای کار شومیز نیست باز هم هر لباسی که انتخاب میکنید یادتون باشه رنگ هایی که گفتم رو درنظر بگیرید.

هوشمندانه انتخاب کنید:

سعی کنید برای استایل شومیز پاییزه مجلسی یا ساده ، رنگ هایی رو انتخاب کنید که تو چشم باشن.برای انتخاب رنگ بهتون گفتم رنگ پوست مهم هست و رنگ های مهم رو بهتون گفتم.پس هوشمندانه انتخاب کنید.

مدل شومیز پاییزه جدید به نام کارلوت :

شومیز کارلوت یکی از جدیدترین شومیز های سال 1401 هست.کارلوت درواقع یک مدل شومیز با پارچه ساتن ابریشم هست.درواقع یک شومیز ساتن ابریشم به حساب میاد.این مدل فوق العاده با کیفیت و درجه یک است.درواقع این شومیز کارلوت برای تمامی فصل ها قابل استفاده است چراکه از بهترین پارچه ساتن ابریشم برای دوخت استفاده شده است.می تونید به عنوان شومیز پاییزه ازاین مدل استفاده کنید چرا که الان در فصل پاییز هستیم.یک مدل شومیز پاییزه درجه یک و شیک برای بانوان شیک پوش و قدرتمند این سرزمین.توضیح کافیه و برای مشاهده و خرید شومیز کارلوت کلیک کنید.

راهنمای خرید شومیز:

یکی ار مهم ترین نکات اینکه سایز اندام خودتون رو حتما بدونید .حتی اگر اینترنتی هم خریداری می کنید حتما سایزتون رو انتخاب کنید بعد خرید کنین که به مشکل برنخورید.جنسی که قصد خریدش رو دارید مناسب فصل باشد.به طور مثال برای فصل پاییز شومیز ساتن ابریشم بهترین انتخاب است.سعی کنید شومیزی رو انتخاب کنید که دوخت تمیزی رو داشته باشه.حتی موقع خرید اینترنتی هم به عکس ها کاملا توجه کنید.در ضیالیبل دقت شده که دوخت ها بسیار تمیز و بدون مشکل باشن.در هنگام خرید به قیمت شومیز هم توجه کنید.به طور مثال اگر دیدین که شومیز کارلوت کرمی رنگ قیمت پایینی داره خب معلومه که جنس خوبی رو به شما تحویل نمیده.در انتخاب رنگ و طرح شومیز زنانه جدید هم دقت کنید تا بتونید با لباس های دیگتون هم ست کنید.البته این مورد رو انصافا شما خودتون از همه بهتر بلدید😊.برای اطلاعات بیشتر در مورد خرید شومیز من برای شما راهنمای کامل خرید شومیز رو تنظیم کردم.

مطلب پیشنهادی برای خواندن:

جدیدترین شومیز های سال 2021 در ضیالیبل

6 مدل از شومیز های جدید سال 1401

راهنمای خرید شومیز

 11 مدل از بهترین های شال پاییزه در سال جدید

10 مدل از شال های زمستانه 

جدیدترین کت های پاییزه برای فصول سرد

همچنین برای مشاهده و خرید روسری و خرید مانتو پاییزه در ضیالیبل کلیک کنید.همینطور مدل های شال زمستانه جدید در ضیالیبل قرار گرفت .می تونید با کلیک رو لینک مدل های شیک شال هزی زمستانه زنانه مون رو هم دیدن کنید.

سخن پایانی:

من هراونچیزی که لازم بود رو به شما انتقال دادم حالا شما تصمیم میگرید که برای استایل شومیز پاییزه چه رنگ هایی و یا چه نوع پارچه ای رو استفاده کنید.اگر در خرید شومیز پاییزه مشکل مالی دارید که بسیار هم تو این وضع ، مسعله عادی هست ، ضیالیبل امکان خرید اقساطی رو برای شما فراهم کرده است.باخرید اقساطی دیگه شما مشکل خرید ندارین و میتونید هر مدل شومیز ابریشمی مجلسی و ساده رو به راحتی خرید کنید .برای راحت تر شدن کار شما در خرید شومیز پاییزه میتونید به فروشگاه اینترنتی ضیالیبل هم سر بزنید.دیدنش مجانیه.www.ziyalabel.com

با آرزوی سلامتی♥

 

این مقاله در تاریخ 24 آذر 1401 و معادل 14 دسامبر سال 2022 بروز رسانی شده است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 4]

10 نظر در “جذاب ترین پارچه ها برای شومیز پاییزه

 1. جواد گفت:

  منتطر کارهای پاییزتون هستیم

  1. admin گفت:

   کارای بسیار شیک و درجه یک تو راهه

 2. امید گفت:

  شومیز ها عالین

  1. admin گفت:

   ما سعی کردیم بهترین شومیز های رو برای شما تولید کنیم.خوشحالیم که راضی بودین

 3. زینب گفت:

  ممنون ازاین مقاله خوبتون.

  1. admin گفت:

   ممنون از وقت شما

 4. آناهیتا گفت:

  مطلب خیلی خوبی بود ممنون

  1. admin گفت:

   ممنون از وقت شما

 5. هستی گفت:

  خیلی مقاله خوبی بود ممنون ازتون

 6. مریم شریف گفت:

  خیلی مطلب خوبی بود ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *