مقالات

هرآنچیزی که باید درباره شال ها بدانید.

خرید شال چهارخونه کرم- ضیالیبل-ziyalabel

بهترین انواع شال:

سلام.من دراین مقاله قصد دارم تا به شما چندین مورد از بهترین انواع شال رو معرفی کنم.چیزاهایی دراین مقاله گفته میشه که شاید کمتر کسی به اون پرداخته باشه.همینظور نکاتی برای خرید شال خوب و مناسب هم به شما خواهم گقت.شالهایی که دراین مقاله به شما معرفی میشه،از برند ziyalable هست و همینطور کیفیت خوبی هم داره.حالا درادامه بیشتر باهم بااین برند و همینطور بهترین شال های تابستانه اشنا میشیم.

چند مورد از شال های تابستانه اینجا بیاد

بهترین انواع شال های تابستانه :

شال-ziyalabel

همونطور که گفتم قرار بهترین شال ها رو من به شما معرفی کنم تا شما در خرید شال و همینطور انتخاب اونها مشکلی نداشته باشید.به سرعت میریم سراغ معرفی.

اولین نوع از این محصولات ژاکارد خواهد بود.البته دراین قسمت فقط براتون نام می برم انواع رو  بعد براتون کاملا توضیح میدم.که همونطور که از اسمش پیداس این نوع محصول با پارچه ژاکارد دوخته می شود.

پارچه بعدی حریر هست که یکی از بهترین پارچه ها برای دوخت شال تابستانه هست.بااین پارچه در فصل های تابستان و بهار بسیار راحتید.بدلیل سبک بودن پارچه هم خیلی ازش استقبال میشه.خیلی از خانم ها به این نوع شال علاقه بسیار زیادی دارن.

پارچه پلیسه یکی دیگه این تقسیمات هست که بازهم برای تابستان بسیارمناسب برای خانم هاست.البته این پارچه ها تقسیمات ریزتری هم دارن که به موقش همرو براتون توضیح میدم.

این سه مورد بهترین پارچه برای دوخته شال به حساب میان و مخصوصا برای خرید شال تابستانه بسیار مناسب هستن.

نکاتی که باید قبل از خرید شال در نظر بگیرید:

همیشه اولین نکته ای که باید دقت کنین در خرید شال،اینه که جنس شال با فصل مورد نظر یکی باشه.مثلا من نیومدم درباره خرید شال پاییزه برای شما مطلب بزارم چون هنوز فصلش نیست.پس شماهم به جنس پارچه حتما توجه کنید.شاید بپرسید منکه جنس هارو زیاد نمیشناسم،به همین دلیل من این مقالرو برای شما تنظیم کردم که ازاین به بعد در خرید شال مشکلی نداشته باشید.

نکته بعدی اینه که اگر جنس پارچه رو بشناسید حداقل برای یک فصل کار شما راحته چرا که بعد از یکی دوبار شست شو الیاف پارچه از بین نمیره.پس دونستن جنس پارچه بسیار مهمه چه در مورد پارچه های پاییزه و چه درمورد تابستانه.

مورد بعدی درباره خرید شال اینه که باید دوخت تمیزی هم داشته باشه،که بازهم شال از بین نره و زود پاره نشه.که این مورد رو برند ضیالیبل براتون حل کرده چراکه دوخت های خیلی تمیزی داره .چه برای دوخت شال و روسری و چه برای دوخت شومیز و مانتو پاییزه.

شال ژاکارد:

خب بالاخره رسیدیم به بخش انواع شال ها و قراره باهم چیزهای زیادی یاد بگیریم.اولین پارچه ژاکارد هست و همونطور که گفتم برای فصل تابستان و دوخت شال تابستانه خیلی عالی هست.

شال-ضیالیبل

تاریخچه ای برای ژاکارد:

خب همونطور که اکثر اختراع ها به نام مخترع ثبت می شود،ژاکارد هم ازاین مسعله خارج نیست و مخترعی به نام ژاکارد این نوع پارچرو بوجود اورده.درواقع ژکارد با اختراع دستگاه پارچه بافی تونست که کار دوختن و بافتن پارچرو راحت کنه.که امروزه کار مارو برای دوختن شال راحت کرده.این دستگاه قابلیت این رو داشت که طرح های پیچیده ای رو در هنگام بافندگی بوجود بیاره و این دستگاه رو خیلی انعطاف پذیر می کرد.دستگاه ژاکارد با بافتن هزاران تار،طرح های خاص و تکی رو بوجود اورد.

شال ژاکارد چیست؟

در بخش تاریخچه فهمیدیم که طرحهای این نوع شال درهنگام بافندگی بوجود می یاد.به این معنی نیست که بعد دوخت طرح روی اون چاپ بشه.همین موضوع این محصول رو به بهترین در نوع خودش تبدیل کرده و خانم هایی که به طرح های خاص و دوسداشتنی علاقه دارن مشتری های پرپاقرص شال های ژاکارد هستن.پس نیاز به ماشین بافندگی مخصوص داره که طرح هارو در تاروپودش ببافه و نه درسطح پارچه.یکی از بزرگترین مشکلات خانم ها ست کردن شال و روسری با لباس خودشونه،به دلیل طرح ها ورنگ های زیادی که این محصول داره این مشکل رو به راحتی میتونید حل شده ببنید و با لباس های زیادی این نوع پارچرو ست کنید.درواقع به دلیل همین طرح های گوناگونه که خیلی ها برای خرید شال مجلسی هم به سمت پارچه ژاکارد می رن.علاوه بر این این پارچه در تزیینات هم به کار میرود و در منزلتون می تونید ازاین پارچه ها استفاده کنید.حتی به دلیل اینکه ژاکارد مقاومت بالایی داره، در استفاده به عنوان پرده و روتختی و غیره هم این ژاکارد استفاده می شود.

انواع پارچه های ژاکارد:

شال های ژاکارد فقط از یک نوع پارچه دوخته نمی شود و انواع مختلفی دارد که باهم یاد میگیریم.

اولین نوع ژاکارد پنبه ای هست.این نوع پارچه از انواع طبیعی ژاکارد به حساب میاد که الیاف پنبه ای داره و ازاون طرف مقاومه.همینطور وزن خیلی سبکی داره و میتونید برای کت و شلوار یا پیراهن و یا دامن و شومیز ازش استفاده کنید.یک روی این پارچه برجسته وروی دیگر این پارچه فرورفته ست.درسته که این نوع پارچه از پنبه بوجود میاد اما اصلا آلرژی زا نیست.

ژاکارد مانتویی:

همانطور که از اسمش پیداست برای مانتو ازاین پارچه بیشتر استفاده میشه اونم به دلیل طرح های پارچه ست که برای دوخت مانتو مناسبه.البته خب از همه طرح های ژاکارد شما میتونید هرچیزی که بخواید بدوزید ،اما بعضی طرح ها برای یک محصول مناسب ترن و با سلیقه اکثریت بیشتر مطابقت داره.شما شاید بخواین از ژاکارد مانتویی برای دوخت شال و شاید روسری استفاده کنید،هیچ مانعی برای شما نیست.

ژاکارد طرح دار:

همونطور که گفته شد ژاکارد طرح های زیادی داره که برای دوخت شال و شومیز وغیره ازش استفاده می شه.بعضی ازاین طرح هاهم برای تزیینات خونه شما به کار میره که به ژاکاردهای طرح دار معروفه.اونم به دلیل اینکه شما میتونید با طرح خونتون کامل ستش کنید.مثلا برای رومیزی میتونید از ژاکارد طرح دار استفاده کنید.یا برای روتختی و یا پرده.انتخاب با شماست.

شال ژاکارد-ضیالیبل

ژاکارد ابریشمی برای لباس های مجلسی:

خب برای لباس ها و شال های مجلسی هم ژاکارد طرح هایی داره و از ابریشم برای دوخت و بافتن استفاده می شه.اصولا اگه هر ابریشمی در دستگاه ژاکارد بافته بشه بهش میگن ژاکارد ابریشمی و دردسته ژاکارد ها قرار داره.این نوع پارچه طرح های بسیار جذابی داره که خیاطان بزرگ در زمینه فشن برای بهبود دادن به کلکسیون خودشون از این پارچه ها استفاده می کنن.شما هم حتما استفاده کنید.برای هرنوع لباس مجلسی میتونید از ژاکارد ابریشمی استفاده کنید.چند مورد از ژاکارد ابریشمی رو باهم مرور می کنیم.

ساتن ابریشمی

شیفون ابریشمی

کرپ ابریشمی

تافته ابریشمی

شال ژاکارد ابریشمی-ضیالیبل

ژاکارد لمه:

این نوع پارچه ها هم برای دوخت مانتو بیشتر استفاده می شود.به دلیل اینه که لطافت بالایی داره این ژاکارد.همینطور در رنگ ها و طرح های جذابی تولید میشه.حتما اگه دنبال دوخت مانتو هستید میتونید از این نوع ژاکارد استفاده کنید اما هیچ محدودیتی نخواهید داشت و برای شال هم میتونید استفاده کنید.شال های مجلسی هم ازاین نوع ژاکارد استفاده میشن.کلا برای دوخت لباس های مجلسی بهترین انتخاب شماس.به  دلیل زنگ های زیاد ژاکارد لمه شما هیچ مشکلی برای ست کردن شال و رورسری یا هرنوع لباس مجلسی ندارید.یک مدل ژاکارد دیگه ای هم هست که برای دوخت مجلسی استفاده میشه.بهش میگن ژاکارد برجسته که برای دوخت انواع لباس های مجلسی مانند شومیز و مانتو وغیره استفاده میشه.

شال ژاکارد لمه دار-ضیالیبل

الان دیگه به طور کامل با پارچه های ژاکارد آشنایی دارین و به راحتی میتونین یک خرید مطمعنی داشته باشین.اگر هم دنبال خرید شال اینترنتی هستین میتونید از فروشگاه ضیاءلیبل استفاده کنین و با اطمینان خرید کنید.

درادامه باهم میخونیم که شالهای حریر چه خصوصیاتی دارن و همونطور که گفته شد برای دوخت شال تابستانه ازاین پارچه استفتده می شود.

همه چیز درباره شال حریر:

یکی از مساعلی که خانم هارو برای استفاده از این نوع شال تشویق میکنه،شیک پوشی خانم هاست.شما به راحتی میتونید این نوع شال ها رو برای مهمونی ها و مجالستون انتخاب کنید.برای داشتن چهره زیبا من به شما خانم های عزیز پیشنها می کنم که از پارچه های حریر استفاده کنید چرا این نوع پارچه ها خیلی سبکن و از لطافت بالایی بهره مند هستن.طرح های زیادی دارن و از رنگ های شاد و زیبا دراین محصولات استفاده میشه.طرح های ساده شالهای حریر بیشتر مورد استقبال قرار داره و به شیک پوشی خیلی کمک میکنه.کیفیت حریر به ابریشمی که درش بکار رفته خیلی بستگی داره پس در خرید شال حریر خیلی دقت کنید.

با خیلی از استایل های کلاسیک و کژوال ست میشه و مشکل ست کردنو برای خانم ها حل میکنه و شما با هرسلیقه ای میتونید شال حریر داشته باشید.راستی برای فصل تابستان به دلیل خنکی حریر خیلی مناسبه.

شال حریر-ضیالیبل

چطور شال حریر رو باید بشوریم؟

خب همونطور که گفتم این نوع شال به دلیل لطافت زیاد احتیاج داره که شماهم با لطافت زیاد اون رو نگه داری کنید.حالا من به شما میگم که چطور این کارو بکنید.البته این نکات رو باید برای پارچه ژاکارد هم رعایت کنید چراکه شال های تابستانه اکثرا به دلیل اینکه باید خنک و سبک باشن ، بسیار لطافت بالایی هم دارن.اولین نکته اینکه نباید زیاد در مواد شوینده نگهشون دارین چون امکان داره رنگش ازبین بره.حتما از مواد شوینده خیلی قوی خودداری کنید که الیاف پارچه نابود نشه.اگه امکانش براتون هست حتما با دست بشورید و از ماشین لباس شویی استفاده نکنید.برای خشک کردن و اتو کشی اگه به خشک شویی بسپارین خیلی بهتر میشه.راستی نکته طلایی اینکه در شست شوی پارچه حریر به هیچ وجه پارچرو به هم فشار ندید و از چنگ زدن به شدت خودداری کنید.نکته آخر اینکه با آب خیلی داغ پارچه حریر رو نشورید.اگر این نکات رو رعایت کنید شما به راحتی میتونید برای یک فصل کامل از شال یا شومیز های جدید  و یا هر لباس حریری استفاده کنید.

شال حریر چهارخونه-ضیالیبل

خصوصیات شال حریر برای بانوان:

درواقع این خصوصیات شال حریر هست که برای بانوان خیلی مناسبه.خصوصیات منحصر به فردی که میتونید برای چندین ساعت ازش استفاده کنید.اولین مورد که قبلا هم گفته شد لطافت بالای این پارچه هست و همینطور سبکی و خنکی برای فصل های گرم سال.همین چند مورد باعث میشه شما ازاین پارچه برای مدت طولانی استفاده کنید.خب مورد بسیار خوب و مهم اینکه این مدل ها نیاز به اتو کشی زیادی نداره و این خیلی به شما بانوان عزیز کمک میکنه و به آماده شدن زودترشما کمک میکنه.دونستن همین چند نکته هست که متوجه میشین این نوع محصول بهترین انتخابه شماست برای فصل های بهار و تابستان.البته که این مدلهایی که من معرفی میکنم مخصوص فصل های گرم سال خواهد بود و شما باتوجه به نوع استفاده یکیشو می تونید انتخاب کنید.

انواع مختلف شالهای زیبای حریر:

شال حریر ساده:خب این مدل از رنگ های بسیار زیادی برخورداره و عموما طرحی ساده دارن.همین سادگی این نوع شال ها باعث استقبال زیادش شده.البته که شما موارد استفاده زیادی هم دارید که میتونید استفاده کنید.

شال حریر ساده-ضیالیبل

شال حریر نخی:بهترین مورد برای استفاده در تابستان.به دلیل سبکی و خنکی این پارچه در فصل های تابستان احساس گرما رو خیلی براتون کاهش میده.برای استفاده های روزمره خودتون حتما استفاده کنید.

شال حریر نخی-ضیالیبل

شال حریر ساتن هم یکی دیگه از این موارد هست.البته نسبت به ابریشم مقداری ضخیم ترن.ظاهر براقی دارن اما پشت پارچه مات هست.شماهم بنا به نیازتون میتونید استفاده کنید چراکه طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی داره.

شال حریر ساتن-ضیالیبل

شال حریر هندی:این نوع پارچه رو میتونید خیلی راحت با زیوآلاتتون ست کنید.دلیلشم اینکه هندی ها از رنگ های بسیار قشنگ و متنوعی همراه با زیورآلاتشون استفاده میکنن.پس شماهم میتونید به راحتی ازاین نوع پارچه استفاده های زیادی کنید.یک مدل دیگه هم وجود داره که برای فصل سرد تولید میشه و به شال پشمی معروف هست.چون دراین مقاله مورد نیاز مطلب ما نیست فقط درحد اسم بهش اشاره کردم.

شال هندی-ضیالیبل

خب اینم از شال های حریر که هراآنچه که شما بانوان عزیز نیاز دارید بدونید رو گفتم.همین چندخطی که من برای شما نوشتم رو اگه با دقت بخونید به راحتی میتونید خرید شال حریر داشته باشید اونم با کیفیت بالا.فقط کافیه که اطلاعاتتون رو درباره جنس پارچه ها بالا ببرید تا موقع خرید سرتون کلاه نره.

خب مورد بعدی که میخوام به شما معرفی کنم شال های پلیسه هست.هنوز تموم نشده بامن بمونین.

شال پیلسه:

درواقع پلیسه به معنای اینه که روی پارچه تا بندازیم.درواقع برای تولید شال پلیسه هم ازاین ترفند استفاده میشود و روی شال تا میندازن.خب این کار باعث میشه که پارچه شما حجیم تر به نظر برسه و ازاون طرف اندازه پارچه کوچک تر میشه.درواقع از پلیسه برای تولید روسری با کیفیت هم استفاده میشه که این یکی از موارد گسترده این پارچه هست.دربین بانوان شال پلیسه مشکی طرفدار بیشتری داره.البته برای شیک پوشی هم خیلی از شال پلیسه استفاده میشه.خب کیفیت پارچه معمولا به جنس نخ استفاده شده بستگی داره.البته به ضخامت پارچه هم مرتبطه.مثل مدل های دیگه ای که به شما معرفی کردم این مدل هم از رنگ های خیلی زیادی برخورداره که برای هر استایلی مناسبه و به راحتی میتونید ست کنید.میریم سراغ ویژگی های پارچه پلیسه.

شال پلیسه-ضیالیبل

شال پلیسه چه ویژگی هایی داره؟

خب اولین مورد و مهم ترین مورد در خصوصیات این شال اصطحکاک پارچه هست.به دلیل اصطحکاک بالای پارچه به راحتی از روی سر شما سرنمیخوره و به مدت طولانی میتونید ازش استفاده کنید.البته برای پارچه های حریر هم اگر ازاین پلیسه ها استفاده شود ، اصطحکاک اون پارچه هاهم بالا میره.حتما اگه در طول روز فعالیت زیادی دارین از این مدل شال ها استفاده کنید.

مورد استفاده برای فصل های سرد و گرم:

این شال ها مخصوص فصل خاصی نیستن چرا که هم برای فصل سرد تولید میشن و هم برای فصل گرم.خیلی راحت با اضافه کردن ضخامت به پارچه میشه برای فصلهای سرد هم استفاده کنید.همینطور به دلیل انواع نازک و خنک و سبک این پارچه برای فصل های گرم هم بسیار مناسبن.همین مورده که استقبال زیادی از شالهای پلیسه شده.

راحتی برای ست کردن در استایل های مختلف:

به دلیل وجود طرح های زیادی که از پارچه های پلیسه در بازار هست، شما میتونید با هراستایلی ازجمله کژوال و یا رسمی یا کلاسیک ازاین پلیسه ها استفاده کنید.دیگه این بستگی به انتخاب شما داره و اینکه کجا میخواین ازش استفاده کنید.

شال پلیسه-ضیالیبل

زیباتر نشان دادن صورت بانوان:

یکی دیگه از خصوصیات شال پلیسه اینکه به زیباتر دیده شدن چهره ی بانوان کمک میکنه.به دلیل خطای دیدی که ایجاد می شود شما میتونید با سر کردن شال پلیسه به خوشگلی بیشتری برسید.حالا اگر شما صورتی لاغر دارید و میخواهید پرتر دیده بشید ، بهترین پیشنهاد پارچه های پلیسه ای هست که خط های افقی داشته باشه.این مورد صورت شمارا پرتر نشان خواهد داد.البته به یاد داشته باشید که باید آرایش مناسبی هم داشته باشید.همینطور اگه شما صورتی پر دارید و میخواین لاغرتر دیده بشید باید از پارچه های پلیسه ای استفاده کنید خط های عمودی دارد.پس درخرید شال پلیسه به خط های پارچه دقت کنید.

شال پلیسه سبز-ضیالیبل

قیمت مناسب پلیسه:

این مدل شال نسبت به کیفیت بالایی که داره قیمت مناسب و به صرفه ای هم داره.البته که فک نکنید خیلی ارزون هست چون جنسی که خیلی ارزون باشه به قول خودمون مفت نمیرزه.ولی نسبت به کیفیت بالایه این مدل پارچه قیمت بسیار به صرفه ای هم داره.پس دیگه برای خرید شال پلیسه شک نداشته باشید.

انواع شال پلیسه:

خیلی کوتاه و به صورت تیتر وار انواع شال پلیسه رو برای شما می گم که درجریان باشید چند نمونه از پلیسه وجود دارد و آشنایی داشته باشید.

پلیسه ریز ساده

پلیسه درشت ساده

پلیسه جناقی

پلیسه پفکی

تولید پارچه پلیسه چگونه است؟

درواقع شالی که از پلیسه تولید می شه رو به سه روش تهیه می کنن.البته بیشتر منظور من تهیه پارچه پلیسه است.همونطور که می دونین پارچه پلیسه در تولید انواع شال پاییزه بسیار کاربرد فراوانی داره.

اولین روش تولید پارچه های پلیسه روش قالب است. دراین روش که نیمه صنعتی هم هست اینجوریه که پارچه هایی که قبلا بریده شدن رو درمیان دستگاه قرار میدن که قلب پلیسه هست.بعد به پارچه حرارت میدن و پارچه پلیسه تولید می شود.

پارچه پلیسه ماشینی:خب این روش که دیگه از اسمش پیداست.دراین روش توسط ماشین هایی مخصوص پلیسه به پارچه و لایه لایه های پارچه حرارت داده می شه و بعد هم پارچه برای دوخته انواع شال پلیسه آماه است.

روش دستی هم وجود داره برای تولید پلیسه.این روش شاید یه مقداری نیازمند دقت باشه.چراکه باید این لایه لایه های پلیسه رو خودمون ایجاد کنیم به روش دستی.حالا روشش تولیدشم اینکه باید با اتو و با دقت لایه های پلیسه رو برای دوخت شال پلیسه اماده کنیم.

شال پلیسه شاینی:

یکی از بهترین انواع شال پاییزه همین شال پلیسه شاینی هست.این مدل از جنس فوق العاده ای برخورداره که توسط شاین هایی تزیین شده.درواقع باید دوخت این مدل با دقت انجام بشه چراکه ممکنه شاین ها بعد از چندبار استفاده بریزه.پس مراقب باشید.شال پلیسه شاینی از نظر زیبایی منحصر به فرده و رنگ های خیلی زیبایی هم داره.اگر به دنبال خرید شال پلیسه هستید حتما شال پلیسه شاینی رو توی انتخابتون بزارید.

شال پلیسه شاینی سورمه ای-ضیالیبل-ziyalabel

نکاتی که باید قبل از خرید رعایت کنید:

از جمله نکاتی که باید قبل از خرید شال دقت کنین اینکه هر قیمت ارزونی بی حکمت نیست.خب البته میدونم تواین وضع اقتصادی خیلی سخته خرید کردن اما بازهم حواستون باشه که خرید شال ارزان هم بعضی موقع ها خوب نیست و با یکی دوبار استفاده از بین میره.حتما قببل از اینکه اقدام به خرید شال کنین شال رو پرو کنید تا روی سرخودتون ببنید شال رو.حتما توجهتون به رنگ و طرح شال هم باشه که بتونید با لباس های دیگتون ست کنید البته این مدل رو خودتون از من بیشتر حواستون هست😉.برای اطلاعات بیشتر درباره راهنمای خرید شال کلیک کنید.

روش های شست شوی شال پلیسه:

یک سری نکاتی رو درباره شال به شما گفتم که اینجاهم صدق میکنه.مثلا دمای آبی که استفاده می کنید نباید بیشتر از30 درجه باشه چرا که پارچرو ممکنه خراب کنه.همینطور ممکنه اتو کردن پلیسه ، پارچرو خراب کنه،پس تاجایی که امکان داره از اتو کشیدن شال پلیسه خودداری کنید.خب دلیلشم بخاطر وجود پلیسه ها هست که ممکنه با اتو کشیدن از بین بره.پس دقت کنید.راستی از ماشین لباسشویی برای شست شو استفاده نکنید و تا حد ممکن بادست شسته شود.رعایت این نکات باعث میشه کیفیت پارچه حفظ بشه.ازمواد شوینده بدون آنزیم استفاده کنید.مثلا شامپو بچه.اگر لکه ای سخت روی شال شما وجود دارد ، به مدت یک ساعت درآب ولرم بزارید و بعد به آرامی به هم مالش بدهید تا کمی از آلودگی بره.راستی درآب ولرم از مواد شوینده بدون آنزیم استفاده بشه حتما.نکته طلایی اینه که بعد از شست شو برای گرفتن آب اون ، روی سطحی صاف بزارین تا آبش بره.یا اینکه میتونید روی حوله قرار بدید پارچرو تا آبش به صورت کامل گرفته بشه.دقت کنید به هیچ وجه از چلاندن پارچه استفاده نکنید تا پارچه خشک بشه.

خب اینک از همه نکات درباره پارچه پلیسه.این سه مورد پارچه ای که به شما معرفی کردم در فصل های گرم سال بیشترین استفاده رو در بین بانوان عزیز داره.سعی کردم تا بهترین نکات رو دراختیار شما بزارم تا در موقع خرید شال مشکلی برای شما بوجود نیاد یا خدایی نکرده سرتون کلاه نره.پس شما بنا به استفاده ای که دارید یکی ازاینهارو انتخاب کنید یا همشو انتخاب کنید.

کلام آخر:

درآخر میخوام بهتون بگم که دیگه امروزه خیلیا رو آوردن به سمت خرید شال اینترنتی.پس اگر شماهم دنبال یه فروشگاه اینترنتی میگردید که با اطمینان خرید کنید من به شما فروشگاه اینترنتی ziyalable رو معرفی میکنم. این روهم بگم که امکان خرید شال اقساطی روهم فراهم کردیم.با خرید اقساطی می تونید همه مدل های شال در ضیالیبل رو خریداری کنید.همچنین برای فصل پاییز و زمستان هم میتونید از انواع شال پاییزه ۱۴۰۱ و همنیطور شال زمستانه ۱۴۰۱رو در ضیالیبل خرید کنید.حتما استفاده کنید.برامون حتما نظراتتون رو همین پایی بنویسین تا در بهتر شدنمون کمکمون کنین💖. www.ziyalable.com

درخریدتون موفق باشید.

مظالب پیشنهادی در ضیالیبل:

هنوزم در خرید شال زمستانه مشکل دارید؟

11 مدل از ترندترین های شال پاییزه

5 مدل از جدیدهای شال زمستانه در ضیالیبل

5مورد از کت های پاییزه سال جدید

6 مدل از شومیز های پاییزه جدید و شیک در سال جدید

راهنمای خرید شال در سال 2022

 

این مقاله درتاریخ 11 دی سال 1401 معادل با 1 ژانویه سال 2023 بروز رسانی شده می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

8 نظر در “هرآنچیزی که باید درباره شال ها بدانید.

 1. جواد گفت:

  خیلی کاربردی بود ممنون

  1. admin گفت:

   ممنونم از شما جواد جان

 2. زینب گفت:

  مطلبتون خیلی عالی بود.ازتون خرید کردم کاراتون واقعا عالیه

  1. admin گفت:

   بسیار ممنون از شما زینب عزیز

 3. امید گفت:

  مگه داریم شال و روسری اینقدر شیک اخه….

  1. admin گفت:

   ممنون امید عزیز

 4. مریم گفت:

  مقاله خیلی خوبی بود ممنون ازتون اطلاعات خوبی رو دریافت کردم

  1. admin گفت:

   ممنون از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *